Villa Tinta

Наші вина

Вино для тих, хто хоче відкрити новий смак і аромат

В Одеській області, на території, де 129 років тому розташовувалося виноградне шато графа Давидова, у 1998-му засновано виноградарсько-виноробне господарство «Винхол Оксамитне». Понад 15 років тут виробляли вина, знайомі багатьом споживачам, що розливалися під марками інших відомих брендів.

У 2017 році підприємство вийшло на український ринок з власними брендами. Так з’явилися Villa Tinta® – колекція сухих ординарних вин з місцевих та європейських сортів винограду, Tintarella® – ігристі, виготовлені за технологією Шарма та Tinta® – напівсолодкі купажні.

Сьогодні  у власності підприємства 550 га виноградників, окрім того на виробництві переробляють виноград ще з понад 600 га інших виноградників. Господарство  оснащене сучасним обладнанням виробництва ЄС, виноград збирається вручну, а час доставки «від куща до преса» – мінімальний. У сертифікованій лабораторії проводиться повноцінний контроль виробничого процесу, що гарантує стабільно високу якість вин.

Виноробня Villa Tinta зібрала велику колекцію європейських і локальних сортів винограду, це дозволило їй стати одним з найбільших в Україні виробником винограду і вин з Мускатів, Одеського чорного і Каберне Совіньйон.

usercartmagnifiercrossmenu